איתור כספים

למה חשוב להיות במעקב אודות הכספים שצברתם במהלך העסקתכם

כל חודש בו אנחנו עובדים אנו חוסכים יחד עם המעסיק שלנו בין 12.5% ל21.58% מהשכר שלנו, מדובר באלפי ואף עשרות אלפי ש"ח כל שנה! וכל זאת במטרה להגיע לגיל פרישה עם משכורת (קצבה) מכובדת שלא תיפגע או תיפגע כמה שפחות במצבנו הכלכלי. חשוב כל חודש.

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות ותשלום

שלח

שאלות ותשובות

מה זה חיסכון פנסיוני?
מהם כספים אבודים?
במידה ואני מושך קרן פנסיה האם אני משלם מס?
מה זה דמי ניהול?
במידה ואני מושך קרן השתלמות האם אני משלם מס?
יש לכם עוד שאלות?

במה חברתנו תוכל לסייע לכם?

אנו עוסקים שנים רבות באיתור קופות לא פעילות, מה שנקרא "כספים אבודים" ובזכות נסיוננו הרב, אלפי לקוחות איתרו מיליוני ש"ח עליהם לא ידעו אפילו.

תהליך איתור קופות רדומות

על מנת לאתר קופות רדומות ישנן מספר פעולות אותן עלינו לבצע:

א. בדיקה ראשונית במנוע החיפוש "הר הכסף" שמפרט היכן יש לכם חסכונות פנסיונים ומאיזה סוג, למשל: קרן פנסיה לא פעילה בחברת ביטוח X. חשוב לציין שהמידע בהר הכסף לא תמיד מדוייק ולא מספיק על מנת לאתר את כלל הקופות, בנוסף הר הכסף לא מראה לנו סכומים צבורים, מועדי נזילות ואף לא קופות שכן פעילות

ב. לאחר שהבנו שקיימות קופות לא פעילות, נוציא עבורכם דו"ח מסלקה פנסיונית. זהו דו"ח בתשלום, אשר מפרט על כלל החסכונות הפנסיונים שלכם ומכל הסוגים, כולל יתרות, מועדי נזילות, דמי ניהול וכו'..

ג. בשלב האחרון אנו נוודא התאמת נתונים בין דו"ח המסלקה הפנסיונית לחברות הביטוח ובתי ההשקעות השונים.

תהליך ליווי עד לקבלת כספים לחשבון החברה

במידה ואתם זקוקים לבצע פדיון של קופה כלשהי, אנו מספקים ליווי מלא של כל התהליך, תוך מתן שירות אדיב והתמודדות מול הגופים השונים ואף עזרה מלאה במילוי המסמכים השונים והמצאת מסמכים ממעסיקים או מהרשויות.

תגובות של לקוחות מרוצים

סדרה של נושאי הכתבות בתחומים שונים

שלח

כתבו לנו

שלח
תחשוב עוד רגע לפני שהינך מחליט לעזוב את האתר, אם לא עשית את הבדיקות עד עכשיו, סביר להניח שלא תעשה זאת גם בהמשך, אולי בכל זאת נוכל לעזור לך?

הינך מקבל יעוץ ראשוני ללא כל התחייבות ותשלום, לאחר הבדיקה המקדימה תחליט לבד, אם הינך מעוניין להתקדם לבד ולקבל ליווי באמצעות אנשי מקצוע של החברה

שלח

כתבו לנו

שלח
דילוג לתוכן