אודות החברה

אודות חברת 7 סואלס

חברת 7 סואלס תכנון פיננסי הינה חברה אשר מתמחה בשירותים פיננסים מגוונים כגון: ייעוץ כלכלי, ייעוץ משכנתאות, החזרי מס, איתור קופות פנסיוניות, שירותי ביטוח, פדיון קופות פנסיוניות, כך תוכלו לקבל שירות פיננסי רחב ומלא במקום אחד, תחת קורת גג אחת. בנוסף אנו נעזור לכם להתמודד עם הבירוקרטיה של הגופים השונים (רשויות, חברות ביטוח, בתי השקעות וכו'…)

ניסיון של שנים

בחברתנו מועסקים אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, החל מרואה חשבון, המשך בסוכן פנסיוני ועד יועצי משכנתא מנוסים, הייחודיות שלנו היא שאנו  עובדים כצוות גדול ומנוסה על מנת לתת פתרון כמעט לכל בעיה שקיימת לכם בקשת הפיננסית.

שירות אדיב

אצלנו השירות הוא ערך עליון ואנו עושים הכל על מנת לתת את השירות הטוב ביותר ללא פשרות ובכל השפות כדי להנגיש עבורכם את השירות בצורה הטובה ביותר.

מטריית מוצרים במקום אחד

7 סואלס היא בין החברות הבודדות שמעניקה מטריית מוצרים נרחבת, שנוגעת בכל הקשת הפיננסית, מייעוץ כלכלי למשפחה ועד לבחינה להגשת החזרי מס.

מחירים נוחים

חברתנו חרטה על דגלה לעזור לכם בצורה הטובה ביותר ובמחיר ההוגן ביותר.

מהו אופק החברה

מטרתנו לעזור לכלל האוכלוסייה בשירותים פיננסיים ואף להעניק כלים להתמודדות עם הבירוקרטיה מול הרשויות ומול הגופים השונים (בנקים, בתי השקעות וחברות הביטוח).

משפחה זה גם עסק כלכלי

הישגים שלנו

רצינו לחלוק אתכם אודות הישגי החברה
600

לקוחות מרוצים מדי שנה

2542

לקוחות קיבלו החזר מס ממדינה

5100340

סכום הכסף שחסכנו במשכנתאות

10

שנות ניסיון

מקווים שהתרשמתם מעט מהחברה שלנו, נשמח להתחיל אתכם בתהליך

שלח
שלח

כתבו לנו

שלח
תחשוב עוד רגע לפני שהינך מחליט לעזוב את האתר, אם לא עשית את הבדיקות עד עכשיו, סביר להניח שלא תעשה זאת גם בהמשך, אולי בכל זאת נוכל לעזור לך?

הינך מקבל יעוץ ראשוני ללא כל התחייבות ותשלום, לאחר הבדיקה המקדימה תחליט לבד, אם הינך מעוניין להתקדם לבד ולקבל ליווי באמצעות אנשי מקצוע של החברה

שלח

כתבו לנו

שלח
דילוג לתוכן