החזר מס

החזר מס

משלמים מס הכנסה?
אולי אתם זכאים להחזר מס מהמדינה.

החלפתם מקום עבודה? יצאתם לחל"ת? מחזיקים בביטוחים פרטיים? יכול להיות שגם לכם מגיע החזר מס. חברתנו מעניקה שירות ייחודי וליווי אישי מלא עד קבלת ההחזר אליכם לחשבון תוך בדיקה קפדנית של כל הפרמטרים המזכים במס.

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות ותשלום

שלח

מעט שאלות ותשובות אודות התהליך

מי זכאי להחזר מס?
בגין מה ניתן לקבל החזר מס?
מה ההחזר המקסימאלי שניתן לקבל?
איך אוכל לבדוק אם מגיע לי החזר מס?
האם אני יכול להגיש בעצמי בקשה להחזר מס?
כמה עולה השירות?

נשמח לחלוק אתכם מעט מספרים אודות ההצלחה שלנו

600+

לקוחות מרוצים מדי שנה

98%

אחוזי הצלחה

₪5500310

סה``כ הכספים אשר הועברו ללקוחות שלנו

החזרי מס: כיצד למקסם החזרים ולקבל כסף בחזרה | שבע נשמות

לצערנו על בסיס הנתונים שהעברת אין לך סיכוי לקבלת החזר מס, איננו ממליצים להגיש בקשה לצערנו על בסיס הנתונים שהעברת סיכוי שלך לקבלת החזר מס נמוך, איננו ממליצים להגיש בקשה על בסיס הנתונים שהעברת יש לך סיכוי בינוני לקבלת החזר מס, אנו ממליצים להגיש בקשה על בסיס נתונים שהעברת יש לך סיכוי גבוה לקבלת החזר מס, אנו ממליצים להגיש בקשה האם ברצונך לשמור נתונים? בעת בחירת ''רווק'' כל הנתונים הקשורים ל ''זוג'' ימחקו אוטומטי. להמשיך? על בסיס הסימולציה הראשונית וחישוב נקודות הזיכוי, ערך נקודות הזיכוי המרבי המגיע לך הינו על סך {1} ש"ח בממוצע לשנה. לצערנו בשלב זה איננו יכולים לקבוע האם מוצו ונוצלו מלוא נקודות הזיכוי המגיעות לך בשכרך החודשי. חשוב: נקודות זיכוי הן רק חלק מהקריטריונים להחזר מס ועל כן רק לאחר בדיקה של כל המסמכים הרלוונטים וחישוב פרטני עבורך נוכל לספק לך תוצאה מדוייקת אודות החזר המס המגיע לך עבור כל שנת מס מתוך 6 השנים האחרונות. צעד ראשון: מידע כללי מין מספר אנשים אחד זוג בעל אישה שם שם משפחה מספר תעודת זהות מס' נייד שם הבעל שם משפחה של הבעל מספר ת.ז. מס' נייד שם האישה שם משפחה של האישה ת.ז. של האישה מס' נייד באיזה ישוב הינך גר? מתי עברת לישוב הזו? שיעור הטבה תקרת הטבה שנתית עד משכורת ממוצע חודשית האם היית עולה חדש בשנת 2016 האם הגשת בקשה להחזר מס בין השנים 2018 - 2023 האם המשכורת שלך מעל-6400 ₪ ברוטו? האם את/ה מרוויח יותר מ-2800 ש"ח לבן אדם במשפחה (הבטחת הכנסה)? סכום המשכורת המדויק: האם משכת כספים מקרן פנסיה ב-6 שנים האחרונות? סכום: לא משכתי פיצויים ותגמולים פיצויים תגמולים כמה שנים עבדתם אצל אותו המעסיק? (ציין תשובה בחודשים) שאלה נקודות נקודות הטבה בסך-הכל צעד שני: מידע פרטי תאריך לידה מצב משפחתי בחר נשוי/נשואה גרוש/ה אלמן/ה רווק/ה ילדים ילדים מספר ילדים במשפחה תאריך לידה האם אחד מילדך: לא הופנה לחינוך מיוחד ועבר ועדת השמה סובל מנכות מקבל קצבה מביטוח לאומי האם את/ה הורה יחיד? צעד שלישי: אירועים בעבודה האם בין השנים 2018 - 2023 היית שכיר/ה או גימלאי/ת שכיר/ה גימלאי/ת שנות עבודה: שנות גמלאות: האם כל התקופה עבדת אצל אותו מעסיק? האם הפסק עבודה מאחת הסיבות הבאות? לא היו הפסקות סיבות רפואיות אבטלה לידה אחר אחר: סיבות רפואיות: נכות? ציין אחוז נכות נכות זמנית או נכות קבוע ציין שנים וחודשים קבוע זמני היו לך בעיות רפואיות ב-6 שנים האחרונות? מה הבעיות: האם היו לך הכנסות ממספר מקומות עבודה במקביל? האם הגשת בקשה לתיאום מס בין השנים 2018 - 2023 האם קיבלת מענקי פרישה בשנים ב-6 שנים האחרונות? האם אתה מקבל תשלומי פנסיה במקביל לעבודה שלך? האם אתה מחזיק בביטוח חיים, קופות גמל, פנסיה, ביטוח אובדן כושר עבודה באופן פרטי? צעד רביעי: אירועים אישיים האם יש לך משכנתא? האם אתה משלם או שילמת דמי מזונות לילדים? האם השתחררת משרות צבאי סדיר ב-6 שנים אחרונות? האם הינך משלם על החזקת הורה בבית אבות? האם קיבלת תואר אקדמי/הנדסאי/ מקצועי (בארץ) ב-6 שנים אחרונות? האם יש ברשותך תיק ניירות ערך (מניות) פעיל? האם תרמת למוסדות דת\ ציבור מוכרים מעל 500 ₪ לשנה? סכום: שילמתם מס על מכירת נדל"ן (המוני)? היית תושב חוזר בין השנים 10.05.2010 - 30.09.2012? צעד חמישי: שאלות נוספות האם אתה ממשפחה שכולהכן אולי ,האם ב6 שנים האחרונות נפטר בן משפחה מקרבה ראשונה (אמא,אבא,אח,אחות)שנים אחרונות? קירבה: האם הינך מתכוון לפרוש לפנסיה בזמן הקרוב? האם הינך מתכוון לקנות נכס או לקחת משכנתא בזמן הקרוב?

כמה סיבות, למה מומלץ להשתמש בשירותי החברה שלנו

נצלו את הזכויות שלכם עד תום, אל תשאירו כספים שמגיעים לכם בחזקת המדינה

ניתן להגיש בקשה להחזר מס עד 6 שנים אחורה, במידה ולא תגישו אתם פשוט מפסידים כסף רב

עבודה קפדנית

ישנן לא מעט חברות שעוסקות בהחזרי מס וחלקן עושות עבודתן נאמנה, יחד עם זאת ישנן לא מעט חברות שלא מבצעות תחקיר מעמיק, לא אוספות את כלל הטפסים הנדרשים וכך יכולים להיווצר 2 מצבים: 1. הלקוח נמצא כחייב למס הכנסה. 2. הלקוח קיבל החזר נמוך ממה שמגיע לו. לכן, חשוב לעבוד מול אנשים מקצוע מהשורה הראשונה אשר בעלי ניסיון רב בתחום הספציפי.

ליווי לקוח ברמה אחרת

אצלנו תקבלו ליווי מלא כולל הסברים מפורטים לאורך כל התהליך, במידת הצורך אף אנחנו עוזרים ופונים בשמכם למעסיקים קודמים או חברות ביטוח על מנת להמציא את כל המיידעים הנחוצים להמשך התהליך.

הגשה עצמית להחזר מס, לרוב זו טעות

כל אזרח יכול להגיש החזר מס בעצמו, יחד עם זאת, אם לא יבחנו כל הנתונים ולא ייאספו כל המסמכים הרלוונטיים, אתם עשויים להימצא כחייבים לרשויות המס. לפני כל הגשה אנחנו חוקרים כל מקרה לעומק וכך הנתונים שנמסרים על ידנו מדויקים.

איך התהליך עובד

 נציג מטעמנו ימלא איתך שאלון קצר ובו נבחן את הסיכוי לקבלת ההחזר ממס הכנסה.

במידה ונמצא כי קיים סיכוי להחזר, נפתח לך תיק בחברתנו ונתחיל בתהליך איסוף המסמכים הרלוונטים עבורך בהתאם לשאלות שנשאלת בתחילה.

לאחר איסוף כל המסמכים מתבצע חישוב בחברתנו עבור 6 השנים האחרונות, במידה וקיים החזר, אנחנו נגיש את הדוחות עבור השנים הרלוונטיות ונהיה במעקב עד אשר תקבל את כספך.

בדיקה ע"י סימולטור של החברה

במידה וישנה סבירות להחזר, פותחים עבורכם תיק לקוח בחברתנו

תחקירנית שלנו יוצרת עמכם קשר, על מנת לבדוק שוב את תקינות שאלון הקריטריונים

בתום שיחה עם תחקירנית, נשלח אליכם SMS עם רשימת מסמכים נדרשים

עם קבלת SMS, תוכלו לנהל צ'ק ליסט עם מסמכים נדרשים ולעלות מסמכים ישר דרך המערכת

לאחר קבלת כל המסמכים, התיק עובר לחישוב ע"י יועצי מס ורוא"ח של החברה

תקבלו התראה עם סיום חישוב וסכום מירבי להחזר, טרם הגשת תיק למס הכנסה

עם אישורכם, נגיש את התיק למס הכנסה ונהיה במעקב אודות התהליך

הגענו לתוצאה המיוחלת ! קיבלתם החזר ועליכם לשלם את יתרת תשלום לחברתנו, מקווים שהייתם מרוצים מאיתנו ונתראה בעתיד

נתראה בשנה הבאה לפתיחת תיק חדש

דוגמאות לעבודה מוצלחת

סדרה של נושאי הכתבות בתחומים שונים

שלח

כתבו לנו

שלח
תחשוב עוד רגע לפני שהינך מחליט לעזוב את האתר, אם לא עשית את הבדיקות עד עכשיו, סביר להניח שלא תעשה זאת גם בהמשך, אולי בכל זאת נוכל לעזור לך?

הינך מקבל יעוץ ראשוני ללא כל התחייבות ותשלום, לאחר הבדיקה המקדימה תחליט לבד, אם הינך מעוניין להתקדם לבד ולקבל ליווי באמצעות אנשי מקצוע של החברה

שלח

כתבו לנו

שלח
דילוג לתוכן