עו"ד לכל נהג - הגנה משפטית ע"י עורכ/ת דין לכל האירועים בכביש

לבטח את רישיון הנהיגה שלכם, לא פחות חשוב מלבטח את הרכב

נהגים המנויים לשירות שלנו – עו"ד לכל נהג, זכאים לייצוג משפטי במקרים הבאים:
א. פסילת רישיון נהיגה וקנסות משטרה במקרים של עבירות תעבורה כגון: שימוש בטלפון נייד, מהירות מופרזת, נהיגה תחת השפעת אלכוהול, אי ציות לרמזור אדום, אי מתן זכות קדימה וכו'…
ב. תאונות דרכים עם נפגעים (כולל באישום בגין פציעה קשה/ הריגה).
ג. נזקי רכוש – תביעות צד ג.
ד. ייצוג מול חברות הביטוח (נזקי גוף / רכוש).

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות ותשלום
שלח
מעט שאלות ותשובות אודות התהליך
למי מיועד השירות?
מה בדיוק השירות מספק? איך זה עובד?
למה כדאי לי להיות מנוי לשירות עו``ד לכל נהג?
כמה זה עולה?
האם בהצטרפותי לכתב השירות אני מעודד עבירות תנועה?
במה זה שונה מביטוח הרכב שעשיתי?
איך מפעילים את השירות?

בכל אירוע שקרה לך בכביש, פונים למוקד החברה

מוסרים פרטים אישיים ומס' תעודת זהות

מוסרים את כל פרטי האירוע ו\או העבירה שנעברה ברכב

לאחר קבלת הנתונים הנ"ל, הנציג ימסור ללקוח רשימת עורכי דין, איתם יכול הלקוח ליצור קשר

עו"ד אותו בחר הלקוח, יפתח תיק לטיפול באירוע ויעניק שירות בהתאם להסכם ההתקשרות

עורך דין לכל נהג –  הגנה משפטית לנהג בכל בעיה בכביש

משטרת ישראל מוציאה מאות אלפי דוחות תנועה כל שנה לנהגים. הכמות הזו יוצרת צורך בקרב האוכלוסייה הישראלית בעורכי דין לרכב ונהיגה, שייצגו אותם כיאות בבית המשפט וימנעו שלילת רישיונות וקנסות. שירות "עו"ד לכל נהג" הינו שירות חסר תקדים בעולם ביטוח הרכב. כחלק מהשירות, אתם יכולים לקבל ייצוג משפטי ללא תשלום נוסף לעורכי דין או עתירה ישירה לבית המשפט. השירות, שנכלל יחד עם שירותי ביטוח הרכב האחרים, יאפשר לכם להגן על עצמכם ועל הרישיון שלכם בקלות וביעילות, במאמר זה נספר לכם, כיצד.

מהו שירות עורך דין לכל נהג?

בין אם השתמשתם בטלפון בזמן נהיגה, נסעתם באור אדום, או שתיתם טיפה יותר מדי, הקנסות שאתם עלולים לקבל יכולים ליצור חובות מתמשכים בעקבות גובה הקנס ועלות עורכי הדין. הפתרון הכי טוב הוא כמובן להימנע מנהיגה פזיזה מלכתחילה, אך אם קרה מה שקרה, מגיע לכם ייצוג משפטי מקצועי על מנת לשמור על האינטרסים שלכם, כי הגנה משפטית לנהג היא לא מותרות. שירות "עורך דין לכל נהג" או בקצרה "עו"ד לכל נהג" מעניק לכם כרטיס עונתי, ובאמצעותו יש לכם גישה לעורך דין מקצועי ובעל סימוכין עבור כל בעיה משפטית בהקשר הרכב. כך, אתם יכולים לקבל ליווי משפטי אמין לבתי משפט לתעבורה בכל זמן שתצטרכו וללא תשלום נוסף.

מתי אתם עלולים להזדקק לעורך דין?

נהיגה היא אחת הפעולות המסוכנות ביותר שאנו מבצעים על בסיס יומיומי, עם יותר מ-3 מיליון מכוניות בישראל, צפיפות התנועה בכבישי הארץ גבוהה להדהים בהשוואה לרוב המדינות המערביות, ואיכות התשתיות הנמוכה מגדילה אף יותר את הבעיה. כל הגורמים האלה מצטברים לכדי סכנה ממשית לתאונה, ועשרות תאונות, גדולות וקטנות, מתרחשות ברחבי הארץ מדי יום.

תאונות דרכים הן צרה משפטית, וכוללות הרבה מאוד גורמים שיכולים להוביל לצורך של עד שלושה עורכי דין עם התמחויות שונות עבור ייצוג בבתי משפט שונים. השירות "עו"ד לכל נהג" מציע לכם גישה לעורכי דין מתחומים שונים עבור הגנה משפטית לנהג בכל בעיה שעלולה לצוץ.

עורך דין אזרחי

עורך דין אזרחי כמעט תמיד יהיה דרוש במקרה של תאונה במידה ונגרם נזק לרכוש. בתאונות, האשם אינו ברור באופן מיידי והצדדים המעורבים נוטים להאשים אחד את השני. 

גם במקרה של נזק לרכוש מבוטח, עדיף לא לפדות את דמי הביטוח אם יש לכם אופציה לזיכוי בבית המשפט במקום, שכן הפעלת הביטוח גוררת איתה דמי ביטוח מוגדלים למשך כמה שנים בעקבות עבר ביטוחי לא נקי, ובמקרה קיצוני עלול אף להידחות מחידוש הביטוח. כך שאם ישנה אפשרות לקבל את הפיצוי הכספי על בסיס תביעה, זו כמעט תמיד האפשרות הטובה יותר.

מסיבה זו, השימוש בשירות "עו"ד לכל נהג" מומלץ ביותר בכל מקרה של נזק לרכוש, על מנת לשקול את התמונה המלאה, להבין מה האפשרויות, ולהגיש כתבי תביעה והגנה בבית משפט לתביעות קטנות. השירות שלנו בעצם מציע הגנה משפטית לנהג בכל מקרה של בעיה בכביש.

האם יש גם אפשרות לייצוג על ידי עורך דין פלילי או עו"ד תעבורה?

נזק לרכוש הוא לא סוג הנזק היחיד שתאונות דרכים גורמות. בהרבה מקרים, תאונת דרכים יכולה להוביל לפציעה חמורה או למוות. אם הייתם מעורבים בתאונה בה אתם חשודים בפלילים, בין אם בתוצאה מצריכת סמים או אלכוהול או כתוצאה מנהיגה פזיזה, ייתכן שתהיו חשופים לתביעה פלילית. נהג שפוגע בהולך רגל עשוי להיות מואשם בהריגה ולקבל שנות מאסר. על מנת להימנע מתרחיש זה, אתם תיאלצו להיעזר בעורך דין פלילי. שירותיהם של עורכי דין פליליים הם היקרים ביותר ועלולים לדרוש עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים בשכר טרחה. תביעה פלילית היא התדיינות מורכבת שדורשת עורכי דין ברמה גבוהה ביותר. בדרך כזו, הגנה משפטית לנהג הופכת מסובכת מאוד אלא אם אתם מנויים של השירות שלנו.

ההוצאות הכספיות עלולות ליצור חובות מתמשכים ולגרור בעיות כלכליות לאורך שנים. אך עם שירות "עו"ד לכל נהג", אתם יכולים לקבל הגנה משפטית לנהג, של עורכי דין פליליים מומחים ולקבל ייצוג נאות בבית המשפט מבלי להצטרך להוציא הון.

לסיכום, חוקי התנועה נועדו לצמצם תאונות דרכים ולהגן על ציבור הנוסעים והולכי הרגל. מאות תאונות קטלניות כל שנה יכולות להימנע עם ציות נכון לחוקי התנועה, ואנו לא מעודדים נהיגה בלתי חוקית. אך לפעמים אתם עלולים לקבל קנסות על עבירות שלא בהכרח ביצעתם או לקבל ענישה לא מידתית. מסיבה זו, יש חשיבות גדולה בשימוש בעורך דין תעבורה על מנת להגיב ולערער על דוחות לא הוגנים. החלון להגשת ערעור דו"ח פתוח רק לתקופה של 30 יום, אבל השיקול האם לערער או לא עלול להיות קשה ללא היכרות עם חוקי התנועה בארץ. השירות שלנו "עו"ד לכל נהג" עשוי להיות קריטיים על מנת לחסוך מכם קנסות בלתי הוגנים, שלילת רישיון ובעיות אחרות.

סדרה של נושאי הכתבות בתחומים שונים

שלח

כתבו לנו

שלח
תחשוב עוד רגע לפני שהינך מחליט לעזוב את האתר, אם לא עשית את הבדיקות עד עכשיו, סביר להניח שלא תעשה זאת גם בהמשך, אולי בכל זאת נוכל לעזור לך?

הינך מקבל יעוץ ראשוני ללא כל התחייבות ותשלום, לאחר הבדיקה המקדימה תחליט לבד, אם הינך מעוניין להתקדם לבד ולקבל ליווי באמצעות אנשי מקצוע של החברה

שלח

כתבו לנו

שלח
דילוג לתוכן