ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות

מה היתרונות לייעוץ משכנתאות

הלוואת משכנתא זו ככל הנראה ההלוואה הגדולה ביותר שאנו לוקחים במהלך חיינו על מנת לבצע את העסקה הגדולה ביותר בחיינו, לכן ולאור רצון הבנקים להרוויח כמה שיותר כסף ולאור הסכומים הגדולים, עלינו להתייעץ מול יועץ משכנתאות מוסמך שמכיר את התהליך ויודע לבנות עבורנו את מסלולי ההלוואות המתאימים ביותר לצרכינו האישיים.

ייעוץ מוקדם בשלב רכישת הדירה

קרא עוד

ניהול משא ומתן עם בנקים על הריביות לתמהיל המשכנתא

הבנקים הם גופים רווחיים והפקידים בבנק הם לא יועצים הם אנשי מכירות ומטרתם לגרום לבנק להרוויח כמה שיותר, מה גם שברכישת דירה, הרוכשים מצויים בהמון לחץ בין אם זה בזמן ובין אם זה לאור המעמד, לכן חשוב לקחת יועץ מנוסה שינהל עבורכם את המשא ומתן מול כמה בנקים במקביל על מנת להוציא עבורכם את התנאים הטובים ביותר.

קרא עוד

בניית תמהיל משכנתא מותאם אישית

בניית תמהיל הלוואות למשכנתא זו עבודה מורכבת אשר מתחשבת בצרכים האישיים של נוטל ההלוואה בהווה ובעתיד. בנייה לא נכונה של התמהיל עלולה לעלות ללווה בעשרות ואפילו מאות אלפי שקלים וגרוע מכך.

קרא עוד

השגת ריביות אטרקטיביות

הריביות בשוק הבנקאות משתנות כמעט כל חודש, לכן על מנת להשיג את הריביות האטרקטיביות ביותר, חשוב להכיר את השוק, לדעת מה לדרוש ולנהל משא ומתן עיקש מול הבנקים.

קרא עוד

הליך בירוקרטי

בנק ישראל והבנקים הפרטיים דורשים המון מסמכים בטרם נטילת משכנתא, לאדם ללא ניסיון תהליך זה יכול לקחת המון זמן שכולל המון ביקורים בסניף הבנק וחמור מכך בעקבות עיכובים כאלה או אחרים הריביות אותן סגר עלולות להשתנות/להיפגע, הרי הריביות משתנות כמעט כל חודש.

קרא עוד

ביטוח משכנתא מוזל

כשנוטלים הלוואת משכנתא, אנו מחוייבים ברכישת ביטוח חיים וביטוח מבנה, לעיתים זו הוצאה גדולה אשר מייקרת משמעותית את ההחזר החודשי שלנו, אצלנו תוכלו לקבל השוואת מחירים מסודרת בין חברות הביטוח השונות על מנת להוזיל כמה שיותר את ההוצאה החודשית הכוללת, תוך מתן תשומת לב לכיסוי הביטוחי בשעת צרה.

קרא עוד

מחזור משכנתא קיימת

כפי שנכתב קודם לכן, הריביות המשווקות ע"י הבנקים משתנות מעת לעת, לעיתים לטובת הלקוח ולעיתים לרעתו, לכן אם קיימת לכם הלוואה מסוג משכנתא, חשוב שתבדקו האם ישתלם עבורכם למחזר האת ההלוואה על מנת לחסוך סכומי כסף גדולים ולארך שנים. בנוסף, חשוב לבחון את תמהיל ההלוואות הקיים שלכם, אם חלו שינויים מהותיים בחייכם (שינוי בשכר, הרחבת המשפחה, עליית ערך הנכס), כדאי שתבחנו מחדש את התמהיל ואת ההחזר החודשי.

קרא עוד

רוצים לדעת מה המשכנתא שתוכלו לקבל מהבנק? השתמשו במחשבון שלנו:

אתה מעוניין ב :*

כמה סיבות, למה מומלץ להשתמש בשירותי החברה שלנו

בחברתנו מועסקים מספר יועצים מקצועיים מאוד, שעובדים כצוות בעת הצורך על מנת לתת מענה לכל תרחיש אפשרי. חברת סבן סואלס חרטה על דגלה לתת את השירות האיכותי ביותר ולהתאים את ההלוואה הנדרשת לצרכיו ומאפייניו של האישיים של כל לקוח ולקוחה

נותנים ליווי מייעוץ ראשוני עד לקיחת משכנתא

חברתנו מעניקה שירות מלא מרגע ההתלבטות הראשון שלכם באם לקנות נכס ואיך לגייס את ההון העצמי ועד סוף התהליך שבו הלוואת המשכנתא כבר ניתנה לכם. כל התהליך מבוצע בצורה מקצועית ושקופה לחלוטין, כמו כן, יועצינו זמינים לכם בכל עת לכל שאלה

חוסכים לרוב עשרות אלפי שקלים בריבית

כמו בכל הלוואה שלקחתם במהלך חייכם גם בהלוואת משכנתא יש ריבית, אך לעומת הלוואה רגילה מהבנק, הלוואת משכנתא לרוב נפרסת לתקופת זמן מאוד ארוכה (עד 30 שנה) וניתנת בסכומים גבוהים מאוד (עד 75% מערך הנכס) לכן הריביות הן מאוד משמעותיות ואפילו שינוי קטן של 0.1% יכול לעלות או להוזיל עשרות אלפי שקלים

חוסכים לכם זמן ומאמץ

הבנק מטרטר אותכם? אין לכם זמן או יכולת לעבור בין כל הבנקים השונים? תנו לנו לעשות זאת עבורכם! יועצינו מנוסים בהתנהלות מול הבנקים ויכולים לקצר ולייעל עבורכם את התהליך הלא פשוט הזה

איך התהליך עובד

קבלת הצעות מהבנקים

קבלת מסלול מומלץ

מילוי שאלון אישי

שיחת ייעוץ ראשונית

תגובות של לקוחות מרוצים

עוד כתבות העשויות לעניין אתכם

שלח

כתבו לנו

שלח
תחשוב עוד רגע לפני שהינך מחליט לעזוב את האתר, אם לא עשית את הבדיקות עד עכשיו, סביר להניח שלא תעשה זאת גם בהמשך, אולי בכל זאת נוכל לעזור לך?

הינך מקבל יעוץ ראשוני ללא כל התחייבות ותשלום, לאחר הבדיקה המקדימה תחליט לבד, אם הינך מעוניין להתקדם לבד ולקבל ליווי באמצעות אנשי מקצוע של החברה

שלח

כתבו לנו

שלח
דילוג לתוכן