בדיקת תיק ביטוח

מתי כדאי לעשות בדיקת תיק ביטוח

רוב האנשים מבקשים לעשות סדר בתיק הביטוח כאשר קורים אחד משני המקרים הבאים:

1. כשהם מרגישים שהעלות החודשית של הביטוחים מכבידה עליהם או לא ברורה להם.
2. כאשר קרה להם מקרה אשר מצריך את הפעלת הביטוח (תאונה, מחלה, הליך רפואי וכו'…) והם הופתעו לגלות שהכיסוי הביטוחי הקיים אינו עונה על הצרכים שלהם ולא נותן להם כיסוי הוגן.

שני המקרים הללו הם אכן מקרים שדורשים בדיקה דחופה של תיק הביטוח, יחד עם זאת, מדובר בטעות נפוצה, עלינו "להקדים תרופה למכה", לכן מומלץ להיעזר בסוכן ביטוח אשר מדי תקופה יבחן את כיסויי הביטוח שלנו ושהם אכן מתאימים לצרכינו האישיים, כמו כן, שיבחן תמיד את העלות החודשית של הביטוחים ביחס ליכולתנו הכלכלית.

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות ותשלום

שלח

עליה בתשלום חודשי לחברות ביטוח

ברוב פוליסות הביטוח הפרמיה החודשית אותה אנחנו משלמים, משתנה מעת לעת, כמו כן, חשוב לציין שלכל פוליסה יש התפתחות פרמיה שונה. יחד עם זאת, יש גם מקרים בהם הרבה תלוי בשלב ההצטרפות לביטוח, בחלק גדול מהמקרים נמכרות ללקוחות פוליסות עם הנחה גבוהה מאוד לשנה הראשונה ובעצם נוצר מצב של עלייה דרסטית במחיר לעיתים גם 40% ואף 50%, במקום זאת ניתן בעת ההצטרפות לקבל הנחה קבועה  ל4-5 שנים וליצור תקופה ארוכה של שקט.

כיסויים ביטוחים

החיים הם דינאמיים, כל הזמן אנחנו חווים שינויים בחיים כמו: סטאטוס משפחתי, ילדים, תחום עיסוק, עלייה אור ירידה בהכנסות וכו'… יחד עם זאת, רבים מאתנו שוכחים להתאים את תנאי הפוליסה בהתאם ולרוב נזכרים רק כאשר קרה מקרה אר דורש כיסוי ביטוחי, אך בסופו של דבר, מתאכזבים וזאת מכיוון שלמרות ששילמו סכום כספי לא מבוטל במהלך שנים, הם לא זכאים לכיסוי הוגן. לכן חשוב לבחון שהפוליסה הקיימת אכן עונה על הצרכים האישיים שלכם.

התקדמות ברפואה

לשמחתנו הרבה, הרפואה כל הזמן מתקדמת ומתפתחת וכיום קיימים מגוון טיפולים אשר מאריכים את חיינו ומטפלים במקרים שעבר לא יכלו, לכן חשוב לוודא שפוליסות הביטוח שלכם רלוונטיות, שזה אומר שהן מכילות בתוכן כיסויים ביטוחיים שיכולים לתת מענה בכל תרחיש אפשרי ולכל טיפול נדרש.

כמה סיבות למה מומלץ להשתמש בשירות החברה שלנו

שנת 2020 לימדה אותנו הרבה, אם חשבנו שהעולם הצליח להשתלט על מחלות, אז התברר, שהעולם עדיין מלא בהפתעות ואנחנו אמורים להיות ערוכים לתרחישים שונים, סוכני הביטוח של החברה יתנו מענה מקצועי לכל תרחיש האפשרי.

הבדיקה נעשית ללא כל התחייבות ותשלם מצדכם

זה לא אומר שאנחנו עובדים בחינם, פשוט לא אתם שמשלמים לנו על השירות, החברה שלנו עובדת עם סוכני ביטוח מקצועיים בלבד עם ניסיון עשיר בתחום ביטוחי בריאות וחיים. כתוצאה משיתוף פעולה אתנו, אתם תהיו מרוצים כיוון שקיבלתם ייעוץ מלא בנוגע פוליסות שלכם, וידאתם שאתם לא משלמים לשווא וקיבלתם המלצות מקצועיות בנוגע לכיסויים ביטוחים שלכם

סוכן ביטוח מורשה

לרוב כאשר פונים אליכם באמצעות הטלפון ומציעים לכם לבחון את תיק הביטוח שלכם או להצטרף לביטוח חדש, מדובר ב-99% בנציגי מכירות שאין להם רישיון סוכן ביטוח, המטרה היחידה של העובד אשר מתקשר, היא למכור לכם בזול יותר, גם אם זה לזמן קצוב וגם אם זה תוך הרעת תנאי הביטוח שלכם.

כתוצאה מכך, חוסר ניסיון של נציג טלפוני יכול להוביל אתכם לתשלום חודשי חסרת משמעות והכי גרוע, לעתים קרובות יכול לפגוע בכם בשל אירוע ביטוחי, כאשר תצטרכו להשלים עם הנזק הנעשה ולא תוכלו לשנות שום דבר לעתיד.

להיות במעקב עצמי אחרי הביטוחים

כמה שלא ניסו להסביר לנו, אך עמדתנו בנושא נשארה ללא שינוי: אי אפשר לעקוב לבד אחר פוליסות הביטוח!

סוכני ביטוח לומדים לפחות שנתיים ועוברים מבחנים על מנת לקבל תעודה, באופן קבוע משתתפים בהרצאות והשתלמויות מקצועיות, בכללי שוק פוליסות הביטוח מאוד דינמי. השינוי בפוליסות הביטוח מושפע מתוחלת החיים הממוצעת של האוכלוסייה, מהתפתחות הטכנולוגיה והרפואה, משינויים בקופות החולים וכן, מהרגולציה בענף הביטוח, תמיד השתמשו בניסיון של אנשי מקצוע בתחום, כי לבסוף רק אתם תקבלו החלטה אילו ביטוחים יהיו לכם.

איך התהליך עובד?

נקבל מכם הרשאה לגשת לתיק הביטוח שלכם ושל משפחתכם

נבצע אתכם שיחה על מנת להבין את הצרכים שלכם

נדאג להכין עבורכם טבלת השוואה של כיסויים ביטוחיים ומחירים

נקיים שיחה חוזרת לייעוץ והכוונה בנוגע לתיק הביטוח שלכם והצעה אשר בנינו עבורכם

נשמח אם תקבלו את המלצתנו ותאשרו לנו להמשיך ללוות אתכם בנושא תיק הביטוח המשפחתי שלכם

תגובות של לקוחות מרוצים

סדרה של נושאי הכתבות בתחומים שונים

שלח

כתבו לנו

שלח
תחשוב עוד רגע לפני שהינך מחליט לעזוב את האתר, אם לא עשית את הבדיקות עד עכשיו, סביר להניח שלא תעשה זאת גם בהמשך, אולי בכל זאת נוכל לעזור לך?

הינך מקבל יעוץ ראשוני ללא כל התחייבות ותשלום, לאחר הבדיקה המקדימה תחליט לבד, אם הינך מעוניין להתקדם לבד ולקבל ליווי באמצעות אנשי מקצוע של החברה

שלח

כתבו לנו

שלח
דילוג לתוכן